Počasí nám přálo, a tak jsme mohli ve čtvrtek 11. 6. 2026 uspořádat letní koncert přesně tak, jak jsme si přáli. Moc děkujeme všem, kteří si přišli poslechnout školní kapelu, zatančit a užít si s námi krásný podvečer. Připraveno bylo bohaté občerstvení, malování na obličej a po 20. hodině nás roztančil i Sláva Bloch na afterparty.
Akce se vydařila a příjemně nás naladila na nadcházející léto!
Tým 1. ZŠ




